Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0