Titles you rated
Liar GameRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0