Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5