Movies
Ratings
1315
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
JudyRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
It's What's InsideRated ★ 0.5
The MimicRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.5