Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0