Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.5
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0- Almost CheRated ★ 0.5
Escape PlanRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 2.0
EpicRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5