Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.5- Flames of DesireRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.5