Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0