Movies
Ratings
269
WarcraftRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0