Movies
Ratings
281
MatildaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0