Series
Ratings
130
My MisterRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0