Titles you rated
DumboRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.5
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5