Series
Ratings
83
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Masked ProsecutorRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.5
- The LoverRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0