Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0