Series
Ratings
29
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0