Movies
Ratings
762
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
ExitRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
RunRated ★ 2.0