Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5