Series
Ratings
75
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5