Titles you rated
Tears of the SunRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 4.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
JarheadRated ★ 4.0
Rescue DawnRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HidalgoRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Taking ChanceRated ★ 3.0
AntzRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0