Movies
Ratings
884
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Dust BunnyRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 2.5
EternityRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Blue MoonRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
RoofmanRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5