Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 1.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0