Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0