Titles you rated
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.0- ItRated ★ 0.5
The PathRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 0.5