Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0