Titles you rated
- 스타맨 ~ 이 별의 사랑 ~Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Undead UnluckRated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 1.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 2.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Pretty Boy Detective ClubRated ★ 4.0
Paradox Live The AnimationRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0