Movies
Ratings
229
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.5- DreamRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0