Series
Ratings
17
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5