Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
HancockRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0