Series
Ratings
110
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ManifestRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 3.5