Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 0.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0