Movies
Ratings
172
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0
The WhaleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ThirteenRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5