Movies
Ratings
22
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0