Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
SkinamarinkRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5