Movies
Ratings
199
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
GrassRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.0