Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
GTFO: Get The F&#% OutRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0