Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.5
Shakugan no Shana: The MovieRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
The Return of GodzillaRated ★ 4.5
My Teacher, My LoveRated ★ 2.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 4.0- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 4.0
- Phone Call to the BarRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Mixed DoublesRated ★ 2.0
RageRated ★ 4.5
RebirthRated ★ 2.5
Midsummer's EquationRated ★ 4.0