Series
Ratings
33- コードギアス 反逆のルルーシュ ‘BLACK REBELLION’Rated ★ 5.0
- 飛べ!イサミRated ★ 4.5
- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 4.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 4.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.5
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Mahoraba ~Heartful days~Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0- Burning-Eyed Shana III: FinalRated ★ 4.0
- Burning-Eyed Shana SRated ★ 3.5
- 灼眼のシャナSP「恋と温泉の校外学習!」Rated ★ 3.5
- Burning-Eyed Shana II: SecondRated ★ 4.0
- Burning-Eyed ShanaRated ★ 4.0