Series
Ratings
636
Avatarō Sentai DonbrothersRated ★ 5.0
Me & RobocoRated ★ 4.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 3.0- Kamen Rider ReviceRated ★ 2.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 3.0
Get Ready!Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
JoeyRated ★ 4.0
JoeyRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0- Kamen Rider SaberRated ★ 3.0
- D-FragRated ★ 3.5
My Husband is a CartoonistRated ★ 2.5
ID: INVADEDRated ★ 1.5- Detroit Metal CityRated ★ 2.0
- Yaoh Season 1Rated ★ 1.5
Minami-keRated ★ 2.5