Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0