Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0