Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5