Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5