Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0