Movies
Ratings
147
Rough CutRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0