Series
Ratings
23- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0