Titles you rated
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Break the Silence: The MovieRated ★ 0.5
MulanRated ★ 0.5
TenetRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5