Movies
Ratings
51
Sing StreetRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0