Movies
Ratings
196
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5