Titles you rated
Days of WrathRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
DriveRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0- WishRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.0
Aimless BulletRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0