Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Accidental SpyRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 4.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Date NightRated ★ 3.0